До нашої громади завітала делегація з Бердичева Житомирської області

До нашої громади завітала делегація з Бердичева Житомирської області
Для вивчення досвіду нашої громади в організації поводження з твердими побутовими відходами, їх подальше сортування, переробки та утилізації прибула делегація з Бердичева Житомирської області, на чолі з секретарем міської ради Богданом Колядою.
Міський голова Володимир Ящук розповів колегам, що запровадження європейських підходів у сфері поводження з твердими побутовими відходами, вжиття заходів щодо поліпшення екологічної ситуації, благоустрій населених пунктів є одним із пріоритетних напрямків у роботі міської ради.
Володимир Миколайович розповів, як зародилася ідея будівництва на території громади сміттєсортувального комплексу, та як її вдалося реалізувати.
Як працює сміттєсортувальний комплекс наші гості мали можливість побачити на власні очі, а також те, як з «неліквідного» пластику у нас виготовляють бруківку.
Поділився, міський голова, зі своїми колегами й планами на найближчу перспективу, а це – встановлення сміттєспалювального обладнання, для того, щоб ті ТПВ, які вже не підлягають вторинній переробці, не потрапляли на полігон.
Побували представники Бердичівської міської ради й у комунальному підприємстві «Добробут», де поспілкувалися з його директором Денисом Гетьманом та оглянули тепличне господарство.
Гості також пройшлися центральними вулицями міста та були приємно вражені його красою, чистотою та ошатністю.
Leave a reply