До уваги депутатів міської ради

До уваги депутатів міської ради

14 червня 2021 року  о 15 годині  в приміщенні Іллінецької міської ради  відбудеться засідання постійної комісії з питань регламенту, забезпечення законності, запобігання корупції, депутатської діяльності і етики:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення законопроєктів щодо малої приватизації №4572, №4573, №4574 і №4575

Інформує Бондарчук  М.О. –  депутат  міської ради.

  1. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Українська стратегія Гройсмана» про звернення до Кабінету Міністрів України щодо державної програми «Питна вода України»

Інформує Тарасова  В.П.- депутат  міської  ради.

  1. Про затвердження герба та прапора сіл Бабин, Даньківка, Дашів, Іллінецьке, Романів Хутір, селища Хмельове Іллінецької міської територіальної громад.

Інформує Масненька І.В.- начальник відділу кадрової та юридичної  роботи.

  1. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та  виконавчих органів міської ради»

Інформує Масненька І.В.- начальник відділу кадрової та юридичної  роботи.

  1. Про затвердження Положення про сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Іллінецької міської ради

Інформує Зайчук Ю.К. – завідувач  сектору з питань оборонної роботи, цивільного  захисту  та взаємодії  з  правоохоронними органами.

Leave a reply