До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради

Іллінецька міська рада повідомляє, що відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно кожний рік у ІV кварталі поновлювати документи облікової справи, а саме:

1. Довідку про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї, видану виконавчим органом міської ради (за формою встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207).

2. Довідки з місця роботи осіб, які підписали заяву про зарахування на квартирний облік. Обов’язково в довідці повинно бути зазначено чи особа перебуває (не перебуває) на квартирному обліку за місцем роботи.

2.1. Якщо особа є підприємцем – подається копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

2.2. Якщо особа непрацююча і є пенсіонером – копія пенсійного посвідчення.

2.3. Якщо особа непрацююча – довідку, що засвідчує факт перебування особи без постійної роботи.

3. Копії паспортів осіб, які зазначені в представленій довідці форми №13.

4. Акт обстеження житлових умов.

5. Копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження дітей).

6. Копію технічного паспорта та копію документа, що підтверджує право власності на житло (свідоцтво про право власності), якщо квартира приватизована.

7. Копію договору найму житла між власником і наймачем, якщо громадянин, що перебуває у черзі на отримання житла, проживає за договором найму жилого приміщення.

8. Інформацію з Державного реєстру щодо наявності чи відсутності житла.

9. Копії документів, які підтверджують право на пільги, якщо особа, яка перебуває на квартирному обліку, має право на пільги.

Вищезазначені документи необхідно подати головному спеціалісту-юрисконсульту відділу кадрової та юридичної роботи Іллінецької міської ради Столяр А.С. до 31.12.2020 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 25; телефон для довідок: 2-18-38.

Leave a reply