До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та бджолярів Іллінецької міської територіальної громади

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та бджолярів Іллінецької міської територіальної громади

Всеукраїнська асоціація громад запрошує прийняти участь в онлайн-нараді щодо заходів профілактики отруєння бджіл для бджолярів та працівників сільського господарства.

Трансляція онлайн-наради відбуватиметься 17 лютого 2022 року в приміщенні громади за адресою м.Іллінці вул.Соборна, 18 3-й поверх (малий зал), початок о 15:00 годині дня.

Формат заходу: онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY.

Реєстрація учасників (бджоляри, с/г підприємства та фермери) для безпосередньої участі в нараді в приміщенні громади реєструються за посиланням https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року.

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Програма:

15:00–15:20 Вітальне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; Іван СЛОБОДЯНИК, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів;

15:20–15:50 Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин.

Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики;

15:50–16:20 Обговорення з учасниками наради

16:20–16:30 Заключне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

Leave a reply