До уваги жителів багатоквартирних будинків

До уваги жителів багатоквартирних будинків

Програма «Енергодім» — це програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків. Деталі про Програму можна дізнатися на сайті https://energodim.org/.

– ОСББ отримають відшкодування витрат на енерго-модернізацію свого будинку.
– Відшкодування до 60−70% витрат на роботи, матеріали та обладнання залежно від Пакета заходів з енергоефективності.

– Комплексна енергомодернізація допомагає знизити енергоспоживання до 50% (а в деяких випадках — і більше).

– Перелік необхідних для будинку заходів з енергоефективності визначається на основі енергоаудиту.

– Якість виконання робіт забезпечується авторським та технічним наглядом.

– Мережа регіональних консультантів − партнерів Фонду енергоефективності надає підтримку в процесі реалізації проектів з енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Отже, Програма «Енергодім» дає ОСББ та кожному співвласнику можливість відчути переваги комплексної енергомодернізації багатоквартирного будинку. Програма затверджена Наглядовою радою Фонду 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року, розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» № 2095-VIII від 8 червня 2017 року та визначає умови і порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» грантів бенефіціарам для часткового відшкодування прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з енергоефективності.

Більш детальну інформацію стосовно Програми «ЕНЕРГОДІМ» можна отримати на сайті Фонду енергоефективності або в регіонального представника по Вінницькій області – Олексій Плиненко – oleksiy.pl@gmail.com, тел.. (067)779-6455.

Leave a reply