До відома депутатів міської ради

До відома депутатів міської ради

20 вересня 2021 року о 9:00 в Іллінецькій міській раді відбудеться засідання постійної комісії з питань планування фінансів і бюджету, соціально-економічного розвитку територіальної громади Іллінецької міської ради 8 скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).

Інформує Івашківська Т.М – начальник фінансового управління Іллінецької міської ради.

2. Про виділення матеріальної допомоги.

Інформує Цінська Л.І.– начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради.

3. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради Вінницької області на житлово-комунальні послуги для населення на 2022-2024 роки.

Інформує Томащук Ю.М.- начальник КП «Іллінціводоканал».

4. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради Вінницької області на житлово-комунальні послуги для населення на 2021 рік

Інформує Томащук Ю.М.- начальник КП «Іллінціводоканал».

5. Про внесення змін до рішення 5 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 29 грудня 2020 року №95 «Про організацію харчування у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2021 році».

Інформує Крот С.В. – начальник управління освіти.

6. Про забезпечення безкоштовним харчуванням здобувачів освіти у закладах освіти Іллінецької міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету. Інформує Крот С.В. – начальник управління освіти.

7. Різне.

Leave a reply