Долучайтесь до ініціативи Іллінецької міської ради та громадської організації «ДІАЛОГ», здайте батарейку – зробіть чистим своє місто!

Ідея правильної утилізації батарейок сама по собі не нова, але з кожним роком стає все актуальнішою. Це насамперед пов’язано зі збільшенням різноманітних пристроїв, що працюють на батарейках. Відпрацьовані батарейки можуть принести багато шкоди, але після відповідної переробки вони можуть стати корисними для промисловості чи сільського господарства.

Іллінецька міська рада та громадська організація «ДІАЛОГ» оголосили безстрокову акцію «Здай батарейку – зроби чистим довкілля!» В місті Іллінці створили 5 пунктів прийому відпрацьованих батарейок зі спеціально виготовленими урнами: біля центрального автовокзалу, магазину «Перехрестя», будинку побуту (центр міста), магазину «Юлія» (мікрорайон Джупинівка), Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (мікрорайон Голики). По мірі наповнення урн, комунальне підприємство «Добробут» Іллінецької міської ради відправлятиме батарейки у місто Львів на завод ДП «Аргентум» для подальшої переробки. Долучайтесь до ініціативи, здайте батарейку – зробіть чистим своє місто!

Leave a reply