Дослідження компанії MLS group: Комплексне соціологічне дослідження щодо стану та перспектив впровадження інструментів електронної демократії та врядування

У рамках участі в проєкті EGAP «Цифрові громади» в Іллінецькій ОТГ  на пропозицію партнерів проєкту було проведено комплексне соціологічне дослідження щодо стану та перспектив впровадження інструментів електронної демократії та врядування.  Дослідження проводила незалежна компанія MLS group, протягом декількох тижнів. Для анонімного опитування та інтерв’ю було залучено близько 400 мешканців нашої громади різної статі, віку та соціального статусу.

 Згідно з результатами досліджень показник активності мешканців Іллінецької ОТГ відповідає високому рівню – кожен другий житель має досвід участі принаймні в одній з форм громадської активності. Найбільшу лояльність населення демонструє до таких форм, як участь у публічних обговореннях, заходах, організованих громадськими організаціями, та до благодійних заходів. Окрім того, що саме в них брало участь найбільше людей, декларація готовності брати участь у цих формах є більшою, ніж фактична участь. Це може бути пов’язано з тим, що люди більш охоче долучаються до вже існуючих заходів, аніж виступають у ролі ініціатора. Однією з актуальних форм соціальної активності є екологічні ініціативи.

 

Leave a reply