Дружній візит делегації з Черкаської області

З ознайомчим візитом в міській об’єднаній територіальній громаді перебувала делегація з Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади  на чолі з міським головою Олексієм Юрченком.

Спочатку гості з Черкащини побували в міській раді, де за «круглим столом» поспілкувались з міським головою, його заступниками та начальником фінансового управління. Міський голова Володимир Ящук розповів, що Іллінецька громада утворена в 2016 році. Вона об’єднала міську та 7 сільських рад, в яких мешкає понад 18 тис. жителів. Вже в цьому році відбувся процес дооб’єднання й відповідно до перспективного плану до складу громади увійшла Тягунська сільська рада, на даний час таку процедуру проходить Паріївська сільська рада. Володимир Миколайович ознайомив колег з Черкащини зі структурою апарату виконавчого комітету міської ради, розповів, які управління та відділи були сформовано, про перші успіхи, яких вдалося досягти завдяки процесу об’єднання та проблемні питання. Гості задавали чимало питань, адже як об’єднана громада вони проходять лише етап становлення. Цікавило їх як взаємодіють депутатський корпус та виконавча влада,  як організовано роботу комунальних підприємств Іллінецької міської ради «Добробут» та «Іллінціводоканал», який бюджет громади, як він розподіляється, як взаємодіють депутатський корпус та виконавча влада.

У ході візиту вони побували в комунальному підприємстві міської ради «Добробут», поспілкувались з працівниками фінансового управління, відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку, земельних відносин, реєстраційної служби, ознайомились з реалізацією проектів «Європейська площа», «Чисте джерело» та просто пройшлись центральними вулицями нашого міста, висловлюючи своє захоплення цікавими ідеями щодо ландшафтного дизайну та озеленення міста.

Досвід роботи та успіхи іллінецьких колег справили враження на всю делегацію з Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, відзначив її керівник Олексій Юрченко та подякував іллінчанам за гостинний прийом та обмін корисною інформацією з питань децентралізації.

Leave a reply