Екскурсія до лісового господарства

Екскурсії – це цікаві, незвичайні та захоплюючі подорожі для дітей. У місті Іллінці функціонує багато установ, є багато визначних місць, природних об’єктів, які цікаві та доступні для дітей дошкільного віку.

У комунальному закладі «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» розпочався сезон весняно – літніх подорожей та екскурсій.

Розпочали його діти ІІ молодшої групи №1 «Вербиченька» та середньої групи №2 «Соняшник» із екскурсії до державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство». Організували для дітей екскурсію вихователі Сліпчик Надія Василівна, Бондар Людмила Вікторівна, помічники вихователя Швець Таїса Степанівна та Захарчук Оксана Василівна.

Екскурсію проводив головний лісничий Пальченко Валерій Васильович. Дошкільнята мали можливість познайомитись із територією, із експонатами живої та неживої природи, оглянути приміщення установи, послухати розповідь про Іллінецьке лісове господарство. Також діти та дорослі здійснили маленьку подорож по ошатному та цікаво оформленому дворові  установи.

Дуже привітно та тепло зустрічав дітей керівник підприємства Романович Андрій Вікторович. Діти та дорослі відчули себе бажаними гостями у гостинних господарів. Андрій Вікторович із працівниками господарства пригощали дітей солодощами. Тож екскурсія перетворилася у справжнє свято!

Leave a reply