Електробезпека – запорука успішних різдвяних та новорічних свят

Дотримання правил електробезпеки – необхідна умова повноцінного життя та успішного проведення зимових святково – розважальних заходів. Діти та працівники старших груп КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» напередодні новорічних та різдвяних свят мали нагоду відвідати СО «Іллінецькі ЕМ».

Подорож по господарству СО «Іллінецькі ЕМ» вихованці «Проліска» здійснювали під керівництвом  інженера з охорони праці Дідика Олега Валерійовича. Метою екскурсії було ознайомлення із системою роботи працівників ЕМ для забезпечення життєдіяльності населення міста Іллінці та, зокрема, дитячого садка «Пролісок», житла кожної дитини. Діти переконались, що без цілодобової праці працівників СО «Іллінецькі ЕМ» не буде веселих, яскравих свят та барвистої ялинки, різдвяних чудес.

Дітям та працівникам КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» було проведено короткий інструктаж з охорони праці та електробезпеки. Рекомендації і правила електробезпеки сприймались дітьми набагато краще та ефективніше в умовах перебування на території ЕМ, ніж на заняттях. Безпосереднє споглядання електрогосподарства допомагає педагогам значно підвищити ефективність занять із безпеки життєдіяльності дітей. Спілкування із працівниками ЕМ та спостереження за їх роботою виховує у дітей повагу до праці дорослих.

Безпечних, яскравих свят усім дорослим та малюкам, міцного здоров’я, щасливого життя та різдвяного дива!!!

Leave a reply