Фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників взяли участь у круглому столі на тему: «STEM-освіта як ефективна технологія організації якісного навчання»

Фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників взяли участь у круглому столі на тему: «STEM-освіта як ефективна технологія організації якісного навчання»
Кабінет Міністрів України опублікував план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року. Сьогодні ми все частіше чуємо про цей новий бренд в освіті. Що ж він означає та передбачає?
STEM-освіта охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). Але STEM не обмежується набуттям лише технічних знань і навичок. Велике значення тут має креативність мислення, яка дає змогу дитині поєднувати між собою всі види перелічених наук з метою створення чогось нового. Саме STEM – освіта розвиває у школярів вміння логічно й математично мислити, формує наукове розуміння природи і сучасних технологій, обізнаність і самовираження у сфері культури. Тому дуже важливо залучити до впровадження такої освіти вчителів, які мають допомогти дітям навчитися самостійно вирішувати практичні завдання різної складності, підготовка їх до реального життя.
Комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іллінецької міської ради залучає до проєкту STEM-освіти найкреативніших педагогів територіальної громад, фанатів своєї справи, тих, хто готовий сьогодні стати агентом змін у реформі освіти. З метою впровадження та популяризації STEM – руху 21квітня 2021 року працівники Центру взяли участь у круглому столі на тему: «STEM-освіта як ефективна технологія організації якісного навчання», який проходив у онлайн – режимі на базі ВАБО. Під час зустрічі учасники обговорили такі питання:
• науково-методичні засади STEM-освіти тафункціонування
STEM лабораторії;
• упровадження STEАM-технологій в освітній процес НУШ;
• STEM-освіта в початковій школі;
• використання STEM-технологій для підвищення якості
освіти в закладі загальної середньої освіти;
• STEM-освіта в школі-гімназії.
Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними, а проєкт STEM-освіти буде успішно реалізований у закладах освіти нашої громади.
Leave a reply