Фахівців фізичної культури й спорту вітали зі святом

В п’ятницю, 11 вересня, на передодні Дня фізичної культури та спорту в залі засідань міської ради відбулась урочиста зустріч, на яку були запрошені тренери-викладачі Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи, вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл та ветерани спорту. Вітали їх зі святом перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, заступник міського голови з питань житлово комунального господарства Олексій Сігнаєвський, начальник фінансового управління Тетяна Івашківська, начальник управління освіти Світлана Крот.

Слова вдячності звучали у цей день на адресу ветеранів фізкультурно-спортивного руху за виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді, за те, що невтомно пропагують фізичну культуру й спорт та прославляють Іллінецьку міську об’єднану громаду на всеукраїнському рівні, здобуваючи найвищі нагороди.

Також згадали про талановиту молодь та їх тренерів. Під керівництвом тренера Станіслава Герасимчука розпочинали свій спортивний шлях – Владислав Кирилюк та Марат Крижанський.

Владислав Кирилюк став переможцем Кубку України у ваговій категорії 60 кг. Він увійшов до складу збірної України та представлятиме нашу державу на Чемпіонаті світу з боротьби самбо.

Марат Крижанський здобув друге місце та срібну медаль у ваговій категорії 90 кг .

У таких ж змаганнях брав участь ще один наш спортсмен Липко Олексій, який у непростих поєдинках виборов 5 місце.

На чемпіонаті Вінницької області з боксу серед молоді 2002-2003 р.н., наш спортсмен, житель с. Павлівка Микола Письменний (тренер Олег Дяченко) став чемпіоном області у ваговій категорії 60 кг. Це вже друга перемога юного боксера на обласному чемпіонаті, минулого року він виборов золото у категорії 52 кг.

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, нині студент Національного медичного університету імені Олександра Богомольця, Сидоренко Вадим (тренер Андрій Сидоренко) у відкритому турнірі з тенісу здобув ІІІ місце, виконавши норматив кандидата у майстри спорту України.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту кращі з кращих тренери та вчителі фізичної культури були нагороджені подяками міської ради та подарунками. Пам’ятні подарунки та подяки вручили й ветеранам.