Фахівців фізичної культури й спорту вітали зі святом

У п’ятницю, 13 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту в залі засідань міської ради відбулась урочиста зустріч, на яку були запрошені тренери-викладачі Іллінецької  дитячо-юнацької спортивної школи, вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл та ветерани спорту. Вітала їх зі святом заступник міського голови Людмила Трохимець. Зокрема, Людмила Михайлівна зазначила, що зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів, створення сучасної спортивної інфраструктури у громаді, підтримка фізкультурно-спортивного руху – одне з пріоритетних завдань, над яким працює міська влада. За останні два роки досить багато зроблено у цьому напрямку – облаштовано легкоатлетичну доріжку зі штучним покриттям на міському стадіоні, збудовано міні-стадіон з футбольним полем зі штучним покриттям на території Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», відремонтовано спортзали в дитячо-юнацькій спортивній школі та в школі №3 м.Іллінці, встановлено вуличні тренажери у с.Красненьке. У планах на найближчу перспективу завершити капітальний ремонт приміщення дитячо-юнацької спортивної школи та ремонт легкоатлетичних доріжок на міському стадіоні, збудувати басейн у м.Іллінці й багато інших завдань. Міська рада вже не один рік надає фінансову підтримку у проведенні турнірів з дзюдо та боксу, підтримує розвиток інших видів спорту. Уся ця робота спрямована на те, щоб популяризувати здоровий спосіб життя, залучити в спортивні зали, на спортивні майданчики якнайбільше дітей, молоді, дорослих, та найголовніше – створити відповідні умови для занять фізичною культурою й спортом.
Людмила Михайлівна побажала усім присутнім міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог.
Долучилась до святкових вітань й начальник управління освіти міської ради Світлана Крот. Світла Василівна подякувала тренерам та учителям за працю, за спортивні досягнення їх вихованців, побажала невичерпного оптимізму та енергії, сил та наснаги у реалізації всіх задумів.
Особливі слова вдячності звучали у цей день на адресу ветеранів фізкультурно-спортивного руху за виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді, за те, що невтомно пропагують фізичну культуру й спорт та прославляють Іллінецьку міську об’єднану громаду на всеукраїнському рівні, здобуваючи найвищі нагороди.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту кращі з кращих тренери та вчителі фізичної культури були нагороджені грамотами міської ради та подарунками. Пам’ятні подарунки вручили й ветеранам.
У ході зустрічі також було обговорено проблемні питання, які сьогодні хвилюють фахівців сфери фізичної культури та спорту.

 

Leave a reply