Фонд соціального страхування інформує про весняно-польові роботи у період воєнного стану

Фонд соціального страхування інформує про весняно-польові роботи у період воєнного стану

Попри те, що в Україні   проходять  військові дії  українські аграрії розпочали весняну посівну кампанію, яка є не менш важливим українським фронтом.

Також і на території Іллінецької, Оратівської та Дашівської громади, наші аграрії, як і будь-якої весни,  приступили до весняно-польових робіт та посівного процесу.

Враховуючи воєнний стан та реальну небезпеку, Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, наполегливо рекомендує керівникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств ще сильніше  посилити профілактичну роботу по запобіганню виробничого травматизму, організовувати на належному рівні   роботу згідно правил з охорони праці в сільськогосподарському виробництві,   правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва, дотримуючись вимог нормативно – правових актів з охорони праці.

Також з метою збереження життя та здоров’я працівників на робочих місцях, у період режиму воєнного стану, керівниками та відповідальними особами необхідно провести інструктажі першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів на робочих місцях, як на території  підприємства  так і  у віддалених  робочих місцях (полях), підсилити контроль за роботою та дисципліною працівників та вжити ряд  додатковий заходів, довести інформацію працівникам про їхні дії при виявлені підозрілого предмета схожого на вибуховий пристрій, виявлення підозрілих  сторонніх осіб, що проявляють підвищений інтерес до об’єкта, при надходженні погрози по телефону та  наживо, вибуху на території підприємства і поблизу, та  інше.  

Шановні роботодавці, дотримання Вами  вимог нормативно -правових актів з охорони праці, прийнятих  заходів  та інструктажів,  що до дій у воєнний час, на робочих місцях  збереже здоров’я і життя ваших працівників та дозволить уникнути трагедій.

Вразі необхідності отримання додаткової інформації та консультацій з питань охорони праці звертайтеся до Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій області за адресою: вул. Соборна, 22 та телефоном (04345) 2-13-73.

Ми сильні!

Ми разом! Ми переможемо! Слава Україні!

Іллінецьке відділення УВД ФСС України у Вінницькій області.

Підготувала: страховий експерт з охорони праці Кирилюк В.Д. Тел. роб.: (04345) 2-13-73

Leave a reply