Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова завітали до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова завітали до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов спільно із народним депутатом України Іриною Борзовою, під час свого робочого візиту на Іллінеччину, ознайомились з ходом проведення капітального ремонту даху навчального корпусу Іллінецької загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради, проєктом, що реалізовується у рамках Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».
 
Наразі передбачені проєктно-кошторисною документацією роботи виконано на 90%. Частково замінено дерев’яні конструкції, влаштовано гідробар’єр, проведено утеплення даху, укладено покрівлю металочерепицею. Всі відкриті дерев’яні елементи оброблено засобами вогнезахисту та антисептиками.
 
Робітникам підрядної організації залишилося виконати монтаж системи протипожежної сигналізації та облаштувати частину системи водостоку.
 
«Завдяки державній підтримці завершили перекриття даху будівлі навчального корпусу школи, яка входить в десятку найстаріших шкіл області. Це, в свою чергу, дасть можливість зменшити нераціональне витрачання теплової енергії, забезпечить захист будівлі від пожеж та надзвичайних ситуацій. За кошти місцевого бюджету на території школи облаштували доріжки, зробили сучасний харчоблок. Плануємо оновити паркан, побудувати дитячу площадку для молодших школярів. Вже виготовлена проектна документація на будівництво стадіону. Сподіваємося, що за вашої підтримки, даний обʼєкт буде включено до Президентської програми «Велике будівництво». Адже це одна з опорних шкіл нашої громади, в якій навчається понад 560 дітей», – звернувся міський голова до високоповажних гостей.
 
Загальна вартість проєкту «Капітальний ремонт зі здійснення заходів, пов’язаних із забезпечення пожежної безпеки та заміни покрівлі навчального корпусу Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1» становить понад 2 млн грн. Співвіфансування з місцевого бюджету складає майже 178 тис. грн.
Leave a reply