Голові міської організації ветеранів України Михайлу Прокоповичу Танасієнку - 80!

Сьогодні славний 80-річний ювілей відзначає шанована на Іллінеччині людина, відданий своїй справі, активний, небайдужий Михайло Прокопович Танасієнко – голова Іллінецької міської організації ветеранів України.
Від імені міського голови Володимира Ящука, депутатів та колективу міської ради привітала ювіляра з поважною датою заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.
«Ми пишаємось тим, що в нашій громаді живуть такі люди, як ви ! Ви постійно працюєте з людьми, допомагаєте їм, опікуєтесь проблемами ветеранів міста. Вам вдалось згуртувати навколо себе колектив однодумців і сьогодні ветеранська організація, яку ви очолюєте, є однією з найбільш активних та дійових. Вагомий ваш вклад у військово-патріотичне виховання дітей та молоді. Завдяки вашому невичерпному ентузіазму обладнано музейну кімнату, яка стала одним із осередків військово-патріотичного виховання молоді на Іллінеччині. Тут проходять уроки мужності, цікаві екскурси у минуле нашого краю, діє кінозал документальних фільмів про героїчні періоди в історії нашого народу. Тут щоденно горить свіча пам’яті за іллінчанами, котрі загинули, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави.
Ваш досвід є яскравим прикладом для наслідування усім нам, взірцем служіння громаді та державі.
Низько вклоняюсь та висловлюю вам щиру вдячність за самовіддану працю, активну життєву позицію, людяність і доброту. Щастя вам, земних щедрот, сил і наснаги у всіх добрих справах, довгих років життя!», – наголосила у своєму вітальному слові Людмила Трохимець.
На добру згадку про цей святковий день Людмила Михайлівна вручила ювілярові вітальну адресу, подарунок і квіти.

Leave a reply