Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує

Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує

 ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

У зв’язку із різким збільшенням випадків інфікування коронавірусною інфекцією Головне управління ДПС у Вінницькій області наполегливо рекомендує утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби.

Для спілкування з податковою службою платники мають можливість безкоштовно, в режимі реального часу, 24/7 скористатись сервісом «Електронний кабінет платника» (далі – ЕКП) як з персональних комп’ютерів, так і з смарт-пристроїв. За допомогою цього сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків, податкову звітність.

Для подання звітності в електронному вигляді платнику необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів, зокрема, безкоштовно у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, що знаходиться в приміщенні центру обслуговування платників Вінницької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Вінницькій області за адресою:

м. Вінниця, вул. К. Василенка, 21, тел.: (0432)56-09-06.

В м. Іллінці платний ключ АЦСК “Україна” можна отримати в ФОП Усок Наталія Володимирівна за адресою: м.Іллінці, вул.Європейська, 14 (другий поверх), тел.: 0976890784, 0991998651.

Перевагами подання електронної звітності є:

– економія робочого часу платників податків і коштів на придбання бланків звітних документів;

– уникнення витрачання часу у чергах при поданні звітності;

– скорочення строків проведення перевірки стосовно правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ і забезпечення своєчасного їх відшкодування платнику податків;

– підтвердження доставки звітності;

– оперативність обробки отриманої інформації;

– гарантія автоматичної перевірки звітності на наявність арифметичних помилок;

– оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;

– надіслана звітність в електронному вигляді не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання та інше.

КОРИСТУЙТЕСЬ ЕЛЕКТРОННИМИ СЕРВІСАМИ ДПС – ПОДАВАЙТЕ ЗВІТНІСТЬ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ!

 

Leave a reply