Громада отримала обладнання для надання соціальних послуг вдома

Завдяки співпраці  з Проєктом міжнародної технічної допомоги Програма EGAP Іллінецька міська об’єднана територіальна громада сьогодні отримала обладнання «Мобільні кейси», які дозволять надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.
Це дасть можливість надавати послуги на дому для вразливих категорій громадян.
Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись:
– особи, які досягли 80-річного віку;
особи з інвалідністю 1 групи;
особи, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах міста.
Іллінецький міський голова Володимир Ящук подякував за активне співробітництво та підтримку представникам Швейцарсько-українського проєкту Програма EGAP Сергій Гунько та Sofia Sakalosh.
“Ми дякуємо за співпрацю, за те що саме Іллінецьку міську ОТГ обрано для участі у Програмі EGAP. Це безумовно відкриває нові можливості для громади, – зауважив Володимир Миколайович. – А завдяки «Мобільним кейсам», наші фахівці тепер зможуть виїжджати до людей, які через вік чи стан здоров’я не можуть особисто звернутись до державних реєстраторів чи спеціалістів із соціальних питань міської ради, та надавати адміністративні послуги на дому”.
Представники Програми EGAP розповіли, що «Мобільні кейси» це лише один з елементів більшого проєкту побудови цифрових громад, і що надалі в громаді будуть збільшуватись можливості участі громадян в управлінні через онлайн сервіси.
Щоб отримати адміністративну послугу, представник клієнта має звернутись в Центр надання адміністративних послуг (м.Іллінці, вул. Соборна, 22) та повідомити про наявність такої потреби, а також надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено.
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.
Leave a reply