Як розвивають творчі здібності в Іллінецькому дитячому садку №5 «Колосок»

Ні у кого не виникає сумніву, що прогрес цивілізації залежить виключно від обдарованих та талановитих людей. Сучасний світ – це світ креативних особистостей, адже вершин у ньому досягають лише ті,  хто мислять  неординарно, творчо, хто нестандартно підходить до розв’язання будь – яких проблем. Сьогодні  у нашому суспільстві виникла нагальна потреба в творчих, діяльних  і обдарованих, інтелектуально й духовно розвинених громадян. Тому, важливу роль у становленні творчої особистості ми відводимо музичному вихованню дітей.

 Так, нещодавно,  в  Іллінецькому  дошкільному навчальному  закладі №5 «Колосок», відбулося методичне об’єднання  музичних керівників, з метою розвитку  творчих здібностей засобами музики дітей дошкільного віку.

Гостей зустріли  привітальними словами завідувач- Мазур Лариса Петрівна, керівник музичний- Письменна Наталя Олександрівна, вихователі – Свинар Ніна Мусіївна , Фарисей Ірина Анатоліївна.

Діти ясельної групи разом з вихователем Ніною Свинар  грали в музичні ігри,  котрі   спонукали дітей самостійно визначати настрій, характер музичного твору,  розвивали бажання та вміння втілювати у творчих рухах настрій.  Саме під час музичних ігор удосконалюється здібність поєднувати слухове, зорове сприйняття і рухову координацію, а це допомагає бути уважним і терплячим.

Далі  присутні переглянули музичне заняття в дошкільній групі « Весна чарівниця», вихователь Ірина Фарисей, на якому  діти вразили усіх присутніх грою на музичних інструментах.

Головне в музичному розвитку дошкільника – «занурити» його у розмаїття музики, навчити «жити» нею, ознайомити з різними засобами виразності, образними рухами, навчити орієнтуватися в просторі, саме над  цим і працює керівник музичний – Наталя Письменна разом з колективом,  адже саме музичне виховання покликане допомогти дитині усвідомити себе, як суб’єкта творчості.

Leave a reply