Ярмарок – свято осені та щедрого врожаю

      Осінь багата золотавим багрянцем , щедрим урожаєм і веселими та гомінкими ярмарками. Саме  на такий ярмарок  запросили батьків, бабусів, дідусів вихованці та працівники Іллінецького дошкільного навчального закладу № 4 «Малятко».

    Зала дитячого садка враз стала барвистою від яскравих декорацій, розмаїття українських костюмів та щирих усмішок дітей. А яке ж свято без пісні і танцю? Працівники і вихованці дитячого садка підготували цікаву концертну програму. Жарти та веселощі змінювалися піснями про Україну, урожай, багату та щедру осінь, яка принесла на ярмарок «червоні бурячки, зелені кабачки, капусточку біленьку, морквинку золотеньку». А які запальні були танці! Тут тупотіли черевички, кружляли різнобарвні спіднички,  вилися стрічки та присідали шаровари. А зал в такт плескав у долоні.  Зачарувала і майстерність юних героїв. В кожного в руках був якийсь музичний  інструмент: бубон, трикутник, ложки. Мелодія линула злагоджено та ритмічно.

  Потім розчервонілі, щасливі, усміхнені діти та батьки «ярмаркували». На подвір’ї  кожна  група представляла свої вироби. Чого тут тільки не було! Кулінарні вироби, найрізноманітніша випічка – справжні шедеври фантазії мам та бабусь. А татусі варили пахучу юшку, на сталевих дисках смажили картоплю, на мангалах готували смачні курячі крильця.

       На святі побувала начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот.

   Такий ярмарок є яскравим прикладом співпраці вихователів, батьків та дітей, яка спрямована на покращення розвитку та сприяння вихованню дитячої особистості.

    За кошти, зібрані на ярмарку, вирішили придбати сучасні мікрофони для музичної зали, які будуть використовуватися для  проведення свят та дозвілля  малечі.

      Тож свято було не тільки цікавим, захоплюючим та веселим, але й принесло такий гарний подарунок, в якому є внесок кожного, хто вклав у його проведення частину своєї душі.

 

Leave a reply