Ярмарок-виставка у «Малятку»

Гарної осінньої днини у Іллінецькому ДНЗ № 4 «Малятко» було гамірно, велелюдно і весело. До садочка поспішали гості на осінній ярмарок-виставку.

З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу працівники «Малятка», батьки та діти.

Двір дитячого садка враз став барвистим від яскравих декорацій, розмаїття костюмів та щирих усмішок дітей. А яке ж свято без пісні і танцю? Працівники і вихованці закладу дошкільної освіти підготували цікаву концертну програму. Жарти та веселощі змінювалися різноманітними піснями, розвагами, конкурсами, козацькими змаганнями та забавами. А які запальні були танці! Тут тупотіли черевички, в руках у дітей «витанцьовували» тенісні ракетки, кружляли різнобарвні спіднички, «пеклися деруни». Всі гості в такт плескали у долоні, мелодія линула злагоджено та ритмічно.

Потім щасливі, усміхнені діти та батьки ярмаркували. На подвір’ї кожна група представляла свої вироби. Чого тут тільки не було! Кулінарні вироби, найрізноманітніша випічка – справжні шедеври фантазії мам та бабусь. А татусі варили пахучу юшку, на сталевих дисках смажили картоплю, на мангалах готували смачні курячі крильця.

Такий ярмарок є яскравим прикладом співпраці вихователів, батьків та дітей, яка спрямована на покращення розвитку та сприяння вихованню дитячої особистості.

За кошти, зібрані на ярмарку, вирішили придбати металопрофіль для покриття піднавісу для дитячих візочків і велосипедів.

Тож свято було не тільки цікавим, захоплюючим та веселим, але й принесло такий гарний подарунок, в якому є внесок кожного, хто вклав у його проведення частину своєї душі.

Leave a reply