Яскраво і велелюдно цьогоріч святкували День Європи в Іллінцях

Для мешканців та гостей міста, особливо для дітей та молоді, міська рада підготували цікаву розважальну програму.  На площі перед районним будинком культури святковий настрій усім присутнім дарували талановиті юні іллінчани, котрі виконували улюблені українські пісні та пісні країн Європейського Союзу. Яскраві костюми, чудове виконання зачарували глядачів і вони дякували юним артистам гучними оплесками.

На іншому майданчику біля міськради любителі техніки спостерігали за крутими віражами  радіокерованих моделей машин, які виготовили майбутні конструктори та винахідники – гуртківці  Іллінецького центру дитячої та юнацької творчості.

Маленькі художники разом зі своїми вчителями створювали малюнки на асфальті на тему: «Україна – це Європа», кожен з них отримав у подарунок від міської  ради кольорові олівці.

Для найменших іллінчан на центральній площі міста було організовано дитяче містечко з атракціонами та розвагами на будь-який смак. Улюблені герої мультфільмів проводили цікаві конкурси, співали дитячі пісеньки та фотографувались з малечою й дорослими.

Незабутнім завершенням святкового дійства став флешмоб у виконанні вихованців хореографічного колективу «Ілляночка». На згадку про свято учасникам флешмобу подарували кепки та прапорці з символікою Європейського Союзу.

Усі, хто завітав цього погожого вихідного дня на святкування, відчув себе повноправним мешканцем європейського дому. Й Україна  має на це право: своєю історією, географічним розташуванням і тим внеском, який зробив наш народ у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.

Leave a reply