Іллінчани шанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Іллінчани шанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Минуло сім років від подій, які назавжди змінили нашу країну та кожного українця. Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди.
Саме наприкінці січня та на початку лютого під час Революції Гідності протистояння між майданівцями та тодішнім режимом досягло піку. Відбулись перші вбивства. А 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Їх назвали Небесною Сотнею, небесними захисниками України… 107 Героїв, які були були розстріляні, закатовані, вбиті на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській.
Ми продовжуємо виборювати свою соборність, незалежність і волю. Подвиг Героїв Небесної Сотні підняв на боротьбу з російським агресором тисячі українців. На жаль у цій боротьбі гинуть найкращі … Схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто віддав своє життя за рідну землю, за майбутнє нащадків, за Україну.
Сьогодні, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, у нашому місті відбулись меморіальні заходи. Керівництво громади, працівники міської ради, представники громадських організацій, ветерани АТО/ООС хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих на Майдані, пам’ять захисників України, мирних жителів, які полягли в неоголошеній війні на Сході України, поклали квіти та запалені лампадки до пам’ятника Героям Небесної Сотні та пам‘ятника загиблим землякам, учасникам АТО/ООС.
Іллінчани долучились до акції «Ангели пам’яті». Розвішали білих паперових ангелів, які символізують чистоту помислів і намірів українців, котрі назавжди залишилися на Майдані.
Leave a reply