Іллінчани відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні на центральній площі міста біля пам`ятника Героям Небесної Сотні, який символізує шану і пам’ять іллінчан про буремні події Революції Гідності, про світлих воїнів, що віддали свої життя за демократичну європейську Україну, зібрались жителі Іллінечини, аби відзначити День Гідності та Свободи.
Участь у мітингу-реквіємі взяли керівники району та Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, учасники Революції Гідності, захисники України, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ міста, студенти та активна громадськість.
Розпочався захід спільною молитвою за Героїв Небесної Сотні та загиблих військовослужбовців на сході України, яку провів благочинний Іллінецького району, настоятель храму Святителя Миколая, протоієрей Православної церкви України Ярослав Драч.
Перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації Андрій Лисак.
«Шлях обраний п’ять років тому, шлях виборений кров’ю Небесної Сотні і тисяч наших воїнів, які загинули на сході нашої держави – він не зворотній. Наша сила в єдності, наш успіх в нашій Гідності і Свободі», – наголосив у своєму виступі керівник району.
Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та пам’ять усіх героїв, які у різні часи поклали своє життя за вільну Україну.
До Пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятника землякам-учасникам антитерористичної операції, які загинули, боронячи суверенітет та незалежність своєї держави, лягли квіти від вдячних іллінчан.
Leave a reply