Іллінчани візначили День Гідності та Свободи

21 листопада в районному будинку культури відбувся тематичний захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи.

Кадри відеохроніки, слова ведучих,  хвилюючий пролог у виконанні працівників районного будинку культури та студентів Іллінецького аграрного коледжу повернули всіх присутніх до подій осені-зими 2013-2014рр., коли українці боролись за своє право жити у незалежній європейській демократичні державі… Майдан став символом боротьби, і за цю боротьбу, за нашу свободу і оновлення українського духу, заплачено надзвичайно високу ціну – життя кращих синів і дочок України, які гинуть і  сьогодні в неоголошеній війні на Сході нашої держави. Учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, пам’ять загиблих земляків, учасників антитерористичної операції,  хвилиною мовчання.

Слова подяки не лише від ведучих, а й з уст захисників України під час демонстрації відеоролика, звучали на адресу волонтерів та усіх жителів району, котрі допомагають нашій армії та підтримують наших хлопців.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Андрій Лисак. Активісти Євромайдану в Іллінцях та Києві, голова спілки учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Микола Стельмащук закликали молодь бути патріотами, любити свою Батьківщину, ні за яких обставин не втрачати свою національну ідентичність, достойно зустрічати труднощі та виробування.

Працівники районного будинку культури, аматори сцени подарували присутнім задушевне виконання віршованих рядків та пісень. Серед виконавців: Олена Кузьміна, Володимир Олійник, Олександр Черняк, студенти Іллінецького державного аграрного коледжу – Євген Огнєв та Дарія Стрикоза.

Фінальну пісню-молитву «Молитва за Україну» у виконанні Олени Кузьміної та Володимира Олійника увесь зал слухав стоячи з  вірою у серці в Україну та її народ.

По завершенню заходу іллінчани поклали квіти до пам’ятного знака  Героям Небесної Сотні та землякам, котрі віддали своє життя за мир і злагоду в нашій державі під час бойових дій на Сході України. Слава України та її гордість – мужні земляки – патріоти, назавжди залишаться у серцях  іллінчан.

Leave a reply