[:ua]Іллінчани вклонились пам'яті Героїв Небесної Сотні[:]

[:ua]

Сьогодні  іллінчани зібрались на центральній площі міста біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб спільною молитвою та покладанням квітів вшанувати пам’ять загиблих на Майдані.
Хвилююче і трепетно звучав Державний Гімн України, слова ведучих відновлювали у пам’яті події та картини найстрашніших днів і ночей зими 2014 року. Священики Православної Церкви України провели поминальний молебень за тими, хто 5 років тому не повернувся живим з Майдану, та за всіма захисниками України, які віддали своє життя за мир і спокій на рідній землі.
Із промовою до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Андрій Лисак, який наголосив, що потрібно вірити в Україну, сумлінно працювати заради побудови держави, про яку мріяли Герої Небесної Сотні.
Молодь нашого краю долучилась до акції «Ангели пам’яті», виготовивши з паперу білих Янголів – символ розстріляної Небесної Сотні, воїни якої стали небесними охоронцями України. Їх залишили на деревах поряд з пам’ятником, аби кожен з перехожих у ці дні зупинився, згадав та пом’янув невинно убієнних у своїх молитвах, вклонився подвигу патріотів Української держави.
Квіти вдячності та шани лягли до пам’ятника Героям Небесної Сотні та пам’ятника іллінчанам, котрі загинули захищаючи суверенітет своєї держави на Сході України.

[:]

Leave a reply