Іллінчани вклонились пам’яті Великого Кобзаря

Щорічно у перші березневі дні  іллінчани за доброю традицією, котра передається від покоління до покоління,  вшановують світлу пам’ять генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка покладанням квітів до його пам’ятника у місті Іллінці.

Вклонитись пам’яті  людини, котра прославила свій народ та свою державу на увесь світ,  біля пам’ятника Великому Кобзарю зібралися керівники району та міської об’єднаної територіальної громади, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнівська та студентська молодь, представники громадськості.

На честь Кобзаря звучали поетичні рядки та лунали його безсмертні вірші, котрі вкотре спонукали замислитись про одвічні та незмінні істини – патріотизм, нація, любов до рідної Батьківщини, повага до свого народу. Бо  навіть через два століття творчість Величного Шевченка є сучасною, актуальною, пророчою. А любити та відповідати серцем і душею за Україну – це завжди пам’ятати слова Великого Шевченка: “Мені здається, – писав Тарас Григорович, – якби Батьківщина моя була найбіднішою, найменшою на землі – і тоді вона здавалася б кращою від Швейцарії і всієї Італії”.

 

Leave a reply