Іллінчани вклонились пам’яті воїнів-визволителів України

74 роки віддаляє нас від дати, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир на рідній землі. Не вщухає й донині біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні, пам’ять про її героїв відомих та безіменних – безсмертна.

Віддати шану захисникам Вітчизни на Меморіал Слави у м.Іллінці прийшли керівники міста та району, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, жителі міста. Присутні схили голови у жалобі за тими, хто загинув, визволяючи Україну від нацистів, був закатований окупантами у фашистських концтаборах, помер від ворожої кулі, хвороб чи ран  у воєнний та мирний час.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та пам’ять іллінчан, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і незалежність рідної держави  на Сході України, поклали вінки й  квіти до підніжжя Меморіалу Слави та пам’ятника Героям новітнього часу.

Вслухаючись у голос диктора, перегортаючи подумки сторінки історії своєї Батьківщини, кожний з присутніх дякував воїнам-визволителям за їх величний подвиг та думав лише про одне, щоб над нашою Батьківщиною засяло знову мирне сонце.

Leave a reply