Іллінчани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Вже четвертий рік поспіль 20 лютого в нашій державі відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто віддав своє життя за незалежну та демократичну Україну. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Їх – сміливих і нескорених, називають Небесною Сотнею, котра вже з небес зобов’язує кожного з нас  усвідомити свою відповідальність за долю країни та  її майбутнє.

Вклонитись їх подвигу на центральній площі міста біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні зібрались у цей день безпосередні учасники подій Революції Гідності,  керівники району та міської об’єднаної територіальної громади, делегації підприємств, організацій, установ, учнівська та студентська молодь, небайдужі жителі нашого краю.

Хвилююче і трепетно звучав Державний Гімн України, слова ведучих відновлювали у пам’яті події та картини тих кривавих зимових днів 2014 року. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, поклали квіти та лампадки до підніжжя пам’ятного знаку.

Священики Української Православної Церкви Київського Патріархату провели поминальний  молебень.

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника іллінчанам, котрі загинули захищаючи суверенітет своєї держави на Сході України.

 

 

Leave a reply