Іллінчани вшанували пам'ять тих, хто наближав перемогу над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945)

З нагоди Дня пам’яті й примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945) сьогодні у м.Іллінці відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятника іллінчанам, що загинули, захищаючи цілісність і незалежність України, пам’ятника полеглим в Республіці Афганістан.
Віддати шану воїнам, які принесли мир на іллінецьку землю у ті далекі роки, котрі віддали своє життя за суверенну Українську державу у наш час, пом’янути усіх загиблих у Другій світовій війні, згадати своїх рідних, що залишились навіки молодими на старих фотографіях довоєнної доби, прийшли у цей день Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Любаревич, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, працівники міської ради та районної державної адміністрації. Поклали квіти, схилили голови в жалобі, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Взяв участь у покладанні й начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, який у цей день перебував з робочою поїздкою на Іллінеччині. Анатолій Омелянович у свій час очолював Іллінецький держлісгосп, то ж багатьох іллінчан, учасників Другої світової війни, працівників лісового господарства, він знав особисто, та згадує їх з великою шаною і вдячністю.

 

 
 
Leave a reply