Іллінчани вшанували пам'ять видатного сина України - Тараса Шевченка

Сьогодні біля пам’ятника Великому Кобзарю, що в центрі м.Іллінці, відбулись заходи з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження Генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
Вшанувати видатного сина України, поета, художника, письменника, громадського та політичного діяча прийшли керівники району та Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, представники громадськості та засобів масової інформації.
Звучали поетичні рядки Тараса Шевченка у виконанні ведучих заходу Петра Григорчука та Ольги Качур, студентів Іллінецького державного аграрного коледжу Павліни Якубінської, Мар’яни Зволінської, Олександра Міщука. Під час виконання його безсмертного твору «Реве та стогне Дніпр широкий» народним аматорським хоровим колективом «Вінок Поділля» міського будинку культури вдячні Іллінчани поклали квіти до пам’ятника народного улюбленця.
Від урочистого зібрання було делеговано представників для покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю у мікрорайоні Варварівка в м.Іллінці.
Велич світоча української культури пошановує і світова спільнота, захоплюється його жагою до життя, незламним патріотичним духом, який не вмирає та є дороговказом для прийдешніх поколінь.

Leave a reply