Іллінчани вшанували пам’ять загиблих воїнів в Іловайському котлі

29 серпня – роковини Іловайської трагедії. Рівно три роки тому військові регулярних частин Збройних сил Росії, що вторглися до України під прикриттям підтримуваних ними сепаратистів, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити з оточення українські військові. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені.

Вклонитись пам’яті загиблих, згадати ті трагічні події, прийшли на Меморіал Слави до Пам’ятного знака воїнам АТО, котрі віддали своє життя за суверенітет та незалежність України, учасники бойових дій в Донецькій та Луганських областях, волонтери, керівники міської об’єднаної територіальної громади, керівники району, представники підприємств, організацій, установ та просто небайдужі іллінчани.

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти Пам’ятного знака воїнам АТО.

«Ми не маємо морального права забувати про тих хлопців, які загинули за Україну, за нас з вами, лише наша пам’ять буде найбільшою шаною та подякою за їх подвиг», – звернувся до усіх присутніх голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук.

Leave a reply