Іллінчани вшанували пам'ять загиблих під Іловайськом

29 серпня минає чотири роки від трагічних подій під Іловайськом, де українські воїни потрапили в кільце ворога. Велись тривалі перемови про організований відступ захисників Української держави, і під час виходу так званим “зеленим”, гуманітарним коридором – росіяни цинічно розстріляли з артилерії колони наших військових. Багато з них так і не повернулись до рідного дому. За даними Головної військової прокуратури, Іловайський котел забрав життя 366 наших воїнів, 429 бійців отримали поранення, ще 300 – потрапили в полон.
Вклонитись пам’яті загиблих, вшанувати героїзм і мужність захисників України, прийшли на Меморіал Слави до Пам’ятного знака воїнам АТО, котрі віддали своє життя за суверенітет та незалежність України, учасники бойових дій в Донецькій та Луганських областях, керівники міської об’єднаної територіальної громади, керівники району, представники підприємств, організацій, установ та просто небайдужі іллінчани.
Присутні пом’янили загиблих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти Пам’ятного знака воїнам АТО.
«Ми повинні пам’ятати подвиг українських воїнів, які загинули, стримуючи російську військову агресію. Лише пам’ять пересічних, простих громадян нашої держави буде найбільшою шаною та подякою за їх подвиг», – звернувся до усіх учасників мітингу- реквієму голова громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук.

Leave a reply