Іллінчанин Андрій Мельник - учасник святкового Параду військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Іллінчанин Андрій Мельник - учасник святкового Параду військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України
Україна відзначає 30-ту річницю Незалежності. Кульмінацією святкових заходів та одним із найбільш хвилюючих моментів став Парад військ, котрий пройшов у Києві на Хрещатику за участю представників і техніки сил безпеки й оборони України та країн-партнерів.
Розпочався Парад урочистим проходженням військ з пронесенням прапора України завдовжки 30 метрів на честь ювілею Незалежності.
Хрещатиком пройшли піші колони парадних розрахунків. Лунали музичні композиції у виконанні зведеного військового духового оркестру.
Над Хрещатиком пролетіли літаки та гелікоптери, а після цього вулицею проїхала зведена механізована колона військової техніки. На Параді також продемонстрували артилерійські системи, системи реактивного залпового вогню, протиповітряної оборони, безпілотні літальні апарати, зокрема вітчизняного виробництва, що перебувають на озброєнні української армії.
На завершення в небі над Києвом відбувся демонстраційний проліт авіаційної техніки з димом синьо-жовтих кольорів.
Загалом до проведення урочистих заходів були залучені понад 5 тисяч військових та представників оборонного сектору, зокрема учасників бойових дій, 100 одиниць авіаційної техніки, 400 одиниць озброєння і техніки.
У складі 63-ї мотопіхотної бригади учасником святкового Параду був наш земляк, іллінчанин, старший солдат Андрій Мельник. Андрієві 25 років. Однак, незважаючи на свій вік, він став на захист незалежної держави у такий важкий для України час. Після строкової військової служби у 2016 році, юнак, якому на той час було 20 років, продовжив військову службу за контрактом. Безпосередньо брав участь в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території Донецької області.
На запитання, що відчував, коли крокував Хрещатиком. Андрій відповів: «Це безумовно хвилююча подія. Готувались серйозно. Місяць проходження навчальних зборів та підготовки у складі парадного розрахунку. Відчував гордість, що я українець, гордість за наш народ, за Українську армію».
Пишаємось Андрієм, дякуємо йому за захист Батьківщини та щиро вітаємо його з Днем Незалежності України!
Leave a reply