Іллінчанин Олексій Липко став срібним призером чемпіонату Європи з боротьби самбо

Іллінчанин Олексій Липко став срібним призером чемпіонату Європи з боротьби самбо
Цими днями на Кіпрі у м. Лімассол проходить чемпіонат Європи з боротьби самбо  серед юніорів і юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Україну у складі нашої збірної на чемпіонаті представляли двоє іллінчан Олексій Липко та Владислав Кирилюк.
Здобувши впевнену перемогу у двох поєдинках та поступившись у фіналі спортсменові з Російської Федерації, Олексій Липко став срібним призером чемпіонату Європи у ваговій категорії до 79 кг. Спортсмен виборов  право боротися у складі збірної України на чемпіонаті світу.
На даний час хлопець навчається на 3 курсі Вінницького національного технічного університету. Перший тренер спортсмена Станіслав Герасимчук. Відколи навчається у Вінниці він тренується у Юрія Осіпяна.
Пишаємось Олексієм, вітаємо  з важливою перемогою у його житті, дякуємо тренерам хлопця та його батькам, бажаємо стати переможцем на світовій арені.
На жаль фортуна цього разу не була прихильною до Владислава Кирилюка. Він у ваговій категоріі до 64 кг посів 7 місце. Переконані, що цей перспективний спортсмен принесе Україні ще не одну медаль.
Бажаємо хлопцям міцного здоров’я, спортивного гарту та наполегливості, нових перемог та досягнень!
Leave a reply