Іллінеччина отримала гуманітарну допомогу з Іспанії

Іллінеччина отримала гуманітарну допомогу з Іспанії
Сьогодні увесь цивілізований світ підтримує Україну у важкій героїчній боротьбі проти російських загарбників. Допомога надходить на різних рівнях — як від урядів держав, так і від громадських організацій, бізнесу та звичайних громадян. Ця допомога вагома та важлива, вона вселяє впевненість у тому, що ми обов’язково переможемо.
 
Декілька днів тому понад 12 тонн гуманітарної допомоги надійшло в нашу громаду з Каталонії від жителів регіону Osona.
Цей гуманітарний вантаж з Іспанії організувала депутат Іллінецької міської ради Наталія Діденко за підтримки ТОВ «ТЕКНОТРАФ УКР», що входить до складу QUADPACK GROUP м.Барселона.
 
Від іспанських друзів ми отримали ліки, продукти харчування, ковдри, постільну білизну, дитячий та дорослий одяг, засоби гігієни, памперси для дітей і дорослих, дитяче харчування, іграшки.
 
Ліки, частину продуктів харчування тривалого зберігання, бутильовану воду, засоби гігієни відправили на передову, нашим воїнам, які боронять українську землю від рашистів.
 
Памперси, дитячий одяг та суміші, засоби догляду для новонароджених, медичний одяг для персоналу передано акушерсько-гінекологічному та дитячому відділенням Іллінецької міської лікарні. Багато вагітних жінок з регіонів України, де тривають активні бойові дії, котрі на даний час проживають у нашій громаді, народжують діток в Іллінецькій лікарні, то ж матимуть усе необхідне для немовлят на перший час.
 
Загалом допомогу отримують громадяни, що втратили свої домівки й засоби для життя та існування через війну.
 
Дуже хвилююче, що майже у кожній коробці гуманітарного вантажу були яскраві малюнки дітей. Маленькі іспанці показали, якою вони бачать війну в Україні. У своїх малюнках вони закликають до миру і висловлюють свою підтримку українцям, пишуть, що ми дружні народи. Переглянути виставку малюнків дітей з Іспанії можна в Іллінецькій міській мультимедійні бібліотеці.
 
Іллінецька міська рада висловлює подяку жителям і підприємцям регіону Osona, компанії QUADPACK WOOD S.L.U., депутатові міської ради Наталії Діденко за надану допомогу, що дає можливість ефективно забезпечити внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку із військовою агресією росії.
 
Дякуємо всім, хто не стоїть осторонь! Слава Україні!
Leave a reply