Іллінеччина попрощалася із Захисником України, рядовим Михайлом Василюком

Іллінеччина попрощалася із Захисником України, рядовим Михайлом Василюком

Сьогодні, 12 квітня, жителі села Бабин живим коридором на колінах та з квітами зустрічали тіло свого земляка, Воїна-Захисника України Михайла Василюка.

Михайлу було 40 років. Працював він в Іллінецькому цукровому заводі.

Особливою шаною в односельчан користувався Михайло, оскільки знав гарне ремесло – копав людям криниці.

7 березня 2022 року, в час коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, був мобілізований на захист нашої держави. 7 квітня 2022 року Михайло Василюк помер.

«Він був добрим, щирим, відкритим, працьовитим та привітним чоловіком. Мрія та будував плани на майбутнє. У минулому році купив хату по сусідству з батьками», – говорять односельчани згадуючи Михайла.     

Попрощатись із Захисником України, розділити біль непоправної втрати з родиною та провести його в останню путь прийшли односельчани, друзі, керівництво громади, всі хто знав Михайла.

«Від усіх жителів громади висловлюю щирі співчуття родині Михайла. Схиляю голову у глибокій скорботі та сумую разом з вами. Світлий спомин про Захисника України назавжди залишиться в наших серцях», – сказав у своєму зверненні Іллінецький міський голова Володимир Ящук.    

Поховали Михайла на сільському кладовищі під триразовий збройний салют.

Він був люблячим сином та братом, гарним  другом та справжнім патріотом України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Слава Героям України!

Вічна і світла пам’ять нашому Воїну-Захиснику Михайлу Василюку…

Leave a reply