Іллінеччина попрощалася з Героєм, захисником України, солдатом Миколою Пташнюком

Іллінеччина попрощалася з Героєм, захисником України, солдатом Миколою Пташнюком
Завдяки таким хлопцям, як Микола, їх жертовності, героїзму, патріотизму ніхто і ніколи не зможе завоювати та перемогти Україну.
 
Сьогодні, 17 червня, Іллінеччина попрощалася з Героєм, захисником України, солдатом Миколою Пташнюком з с. Бабин, який загинув за нашу свободу.
 
Живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках та сльозами на очах, під вигуки «Герої не вмирають!» зустрічали земляки кортеж з тілом 27-річного Героя.
 
Світлий, життєрадісний чоловік, який будував свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди. Радував своїх рідних, був для них надійною опорою і підтримкою, гідним прикладом для свого 4-річного сина. Він мріяв, любив…
 
Але ворог жорстоко, несправедливо обірвав молоде життя, розтоптав, поламав мрії, надії…
 
Микола мав добре та щире серце, завжди був активним, непосидючим, роботящим.
 
Мабуть, тому з перших днів повномасштабного вторгнення рф, він не залишив Києва, де на той час проживав, не сховався, а приєднався до волонтерів, допомагав в обороні столиці. Пізніше записався у місцеву тероборону, чергував на блокпостах стримуючи наступи ворога.
 
18 травня 2022 року чоловік був мобілізований на захист нашої держави. У складі Житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Микола, разом з побратимами, хотів відважно боронити Україну від російських загарбників.
 
Він постійно повторював: «Якщо не я, то хто ж!»
 
10 червня в результаті обстрілу бойових позицій українських захисників, Микола Пташнюк загинув.
 
Попрощатися з Миколою, розділити біль непоправної втрати з родиною, вклонитися його подвигу, подякувати батькам за сина прийшли односельчани, друзі, знайомі, керівництво громади, всі хто його знав.
 
«Смерть Миколи – це не тільки біль родини, це біль для усієї нашої громади. Схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з вами. Молодий чоловік, син, батько… Справжній патріот, вірний син України, найкращий серед нас. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму, незламності», – сказав перший заступник міського голови Олег Дмитрик.
 
Біль, сум, сльози … У скорботній хвилині мовчання завмерли присутні. На честь Героя звучить Гімн України, у виконанні духового оркестру, активним учасником якого був Микола.
 
Поховали Героя на кладовищі у с. Даньківка під триразовий збройний салют.
 
Слава Героям України!
 
Вічна і світла пам’ять Герою-захиснику України Миколі Пташнюку…
Leave a reply