Іллінеччина урочисто проводжала новобранців до Українського війська на строкову військову службу

Гарною традицією для Іллінеччини стало проведення урочистих проводів юнаків на строкову військову службу. Для самих хлопців, їхніх батьків, рідних, усіх, хто бере участь у цьому урочистому заході, ця  подія  завжди хвилююча і водночас урочиста мить.

Цьогоріч  районне свято проходило в актовому залі Іллінецького державного аграрного коледжу. Керівники району, Іллінецької та Дащівської об’єднаних територіальних громад, сільських рад, учасники АТО, студентська та учнівська молодь зібралися для того, щоб привітати 20 новобранців, котрі поповнять ряди Збройних Сил України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України.

Зі словами вітань і найкращими побажаннями до призовників звернулись голова районної державної адміністрації  Андрій Лисак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник голови громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій» Олександр Ткач, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, – сказав у своєму виступі Іллінецький міський голова Володимир Ящук. – Це нелегке випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, однак саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло, здобути необхідні знання та військові навички, якими у цей непростий для нашої держави час має володіти кожний чоловік. Впевнений, що перебування в армії додасть вам впевненості, фізичного гарту, що ви змужнілими і здоровими повернетесь додому”.

Заступник голови громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій» Олександр Ткач, який не на словах знає, що таке захищати рідну землю від ворога та наскільки важливою є військова підготовка,  зазначив, що саме за такими юнаками майбутнє нашої держави й побажав, щоб час, які хлопці проведуть на службі, не пройшов для них марно.

Військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату Микола Козенко зачитав наказ «Про призов громадян на строкову військову службу». Перший заступник голови районної державної адміністрації, голова призовної комісії Володимир Любаревич вручив символічні повістки призовникам. Оплесками вітали новобранців присутні в залі, а керівники громад на згадку про сьогоднішню подію вручили пам’ятні подарунки.

Урочисту обіцянку з честю виконати свій військовий обов’язок від імені усіх призовників зачитав Євген Мельник.

Проводи в армію завершились концертною програмою, яку підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури та Іллінецького державного аграрного коледжу.

Leave a reply