Іллінеччина відзначила 74-ту річницю визволення району від нацистських загарбників

Наприкінці липня 1941 року нацистські війська вдерлися на територію Іллінецького району. Важкі роки окупації та випробувань. Лише у березні  1944 наша земля була звільнена від нацистського нашестя. Більш ніж 2 тисячі бійців і командирів, партизанів та підпільників загинули в боях за її визволення.

Віддаючи данину їх подвигу, 13 березня, у день 74-ї річниці визволення Іллінеччини від нацистів, громадськість міста хвилиною мовчання вшанувала світлу пам’ять воїнів, які боронили рідну країну від ворога у роки Другої світової війни, пам’ять полеглих у боротьбі за соборність та незалежність України в наш час, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

До Меморіалу Слави лягли квіти вдячності та шани тим, кому немає забуття. Квіти поклали керівники району та міста, голови районної та міської  ветеранських організацій,  голова спілки учасників АТО та ветеранів інших бойових дій, учасники бойових дій на Сході України, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ,  студентська та учнівська молодь.

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Leave a reply