Іллінецька громада попрощалася з Героєм-Захисником України Володимиром Лисюком

Іллінецька громада попрощалася з Героєм-Захисником України Володимиром Лисюком
Герої не вмирають, вони навіки залишаються у нашій пам’яті, у наших серцях…
 
Сьогодні, 19 липня, Іллінецька громада живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках та сльозами на очах, під вигуки «Герої не вмирають!» зустрічала загиблого Героя-Захисника України Володимира Лисюка з с. Бабин.
 
Володимир Михайлович Лисюк був хорошою людиною, мужнім, чесним і добропорядним чоловіком. Навчався у Великолуцькій державній академії фізичного виховання і спорту. Довгий час працював вчителем фізкультури та військової підготовки у Бабинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
 
Своє життя Володимир Лисюк присвятив найблагороднішій професії – навчати та виховувати дітей. Він працював на майбутнє і віддав своє життя за наше світле майбутнє.
 
Учні Володимира Михайловича говорять, що для них він був не просто мудрим вчителем, а щирим та чуйним другом, наставником, батьком.
 
«Він любив дітей, любив людей, любив справу, якою займався, якій присвятив своє життя. Його професіоналізм поєднувався з найкращими людськими якостями. Був хорошим другом та цінував дружбу. Завжди був готовий підставити своє дружнє плече», – говорять про Володимира Лисюка його колеги.
 
Володимир брав участь в антитерористичній операції, а коли росія розпочала повномасштабну війну відважно, до останнього подиху боронив Україну від російських загарбників.
17 липня 2022 року ворожий снаряд обірвав життя Героя – майора Володимира Лисюка.
 
Попрощатися з Героєм, розділити біль непоправної втрати з рідними прийшли односельчани, колеги, друзі, керівництво громади та усі хто його знав. Всипана квітами дорога до кладовища і сльози горя та відчаю, яких не ніхто не стримував…
 
«Ворог забирає життя кращих з кращих. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка, чоловіка, батька, дідуся, Героя, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи рідну землю. Володимир Михайлович був справжнім патріотом, вірним сином України, таким він назавжди залишиться у нашій памʼяті, у наших серцях! Вічна пам’ять Герою, щирі співчуття рідним та близьким! Слава Україні!» – звернувся перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик до рідних Героя.
 
Слова співчуття рідним та близьким також висловили колеги Володимира Михайловича та перша вчителька, волонтер громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Оксана Попик.
 
Поховали Героя-Захисника України Володимира Лисюка на сільському кладовищі під триразовий збройний салют та Державний Гімн України.
 
Слава Героям України!
 
Вічна і світла пам’ять Герою …
Leave a reply