Іллінецька громада відправила автомобіль для українських захисників

Іллінецька громада відправила автомобіль для українських захисників
Сьогодні, 13 липня, Іллінецька громада відправила позашляховик нашим землякам Захисникам України.
 
Авто, яке потрібне військовим для того, щоб вивозити поранених побратимів з поля бою, придбали за кошти жителів громади. Перед тим, як відправити його військовим, за сприяння працівників комунального підприємства «Добробут» міської ради, воно ретельно перевірялося, фарбувалося, здійснювалася заміна необхідних запчастин.
 
Разом з автомобілем, військовим відправили засоби гігієни, речі першої необхідності. Від Іллінецького аграрного фахового коледжу смачні та натуральні соки.
 
«Це найменше, що ми можемо зробити для наших Захисників, адже вони ризикують своїм життям кожного дня, оберігаючи нас. Автомобіль на фронті – одна з основних потреб. Тож нехай він стане надійним помічником нашим Героям. Дякую всім хто долучився до такої хорошої справи: медичним працівникам, освітянам, підприємцям, депутатам, службовцям та жителям, які особисто приймали участь у даній акції», – сказав міський голова Володимир Ящук.
 
Перед відправкою настоятель Церкви Святого Миколая отець Ярослав освятив автомобіль та побажав нашим землякам, які сьогодні боронять країну від ворога, швидкого повернення додому з Перемогою.
 
Спільно наближаємо Перемогу над ворогом!
 
Слава Україні!
Leave a reply