Іллінецька міська об'єднана територіальна громада приймала гостей з Житомирщини

У четвер в Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду  в  рамках програми “Маршрути успіхів” проекту “Пульс” завітали представники громад Пулинського, Житомирського, Черняхівського, Андрушівського та Бердичівського районів Житомирської області.  Організувало цю поїздку Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України.

Іллінецька громада презентувала досвід та результати своєї роботи.  Гостей же цікавило питання: ” Яка ж формула  успіху ОТГ ?”.

«Завдяки децентралізації ми стали самостійні у своїх діях. «Перевернути світ» в межах окремої області чи району ОТГ не вдасться, але можна покращити ситуацію і треба це робити, адже головне – це наблизити послуги до людей та підвищити їх якість. І не варто зволікати з рішенням про створення ОТГ, адже коли об’єднаються всі – підтримка держави не буде такою вагомою»,- зауважив голова Іллінецької міської ради Володимир Ящук.

Учасники «Маршруту успіху» ознайомились із організаційною структурою міської ОТГ, роботою над реалізацією проектів розвитку громади, поспілкувались зі старостами. Показовим для гостей з Житомирщини став візит до  Тягунського  старостату, жителі якого прийняли рішення про об’єднання вже майже через рік після створення об’єднаної громади. За декілька місяців у двох населених пунктах старостату було відновлено вуличне освітлення, організовано централізований вивіз сміття, збір пластику, облаштовано спортивний майданчик для дітей, завдяки залученню техніки  комунального підприємства “Добробут” міської ради впорядковано парк у селі Тягун, де знаходиться  Пам’ятник загиблим воїнам у роки Другої світової війни, та сільські кладовища. Про все це розповів в.о. обов’язки старости сіл Тягун та Володимирівка, учасник АТО Іван Ребар, а ще наголосив, що не варто боятись об’єднання, адже це реальна можливість змінити життя людей на краще.

Leave a reply