Іллінецька міська рада оголошує конкурс

Іллінецька міська рада оголошує конкурс з визначення робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани» на території Іллінецької міської ОТГ, далі – Конкурс, який відбудеться 21.02.2020 року о 10.00 год.

У Конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які мають кваліфікованих фахівців в галузі пасажирського автомобільного транспорту; матеріальні ресурси та технології; досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі у Конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Перелік документів, що подаються для участі в Конкурсі:

– заява на участь у Конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа;

– документи, що підтверджують відповідність підприємства (організації) кваліфікаційним вимогам.

Документи для участі в конкурсі подаються до Іллінецької міської ради за адресою: 22700, м. Іллінці, вул. Соборна, 19, до 15:45 20.02.2020 року.

Детальна інформація про Конкурс на сайті Іллінецької міської ради www.illintsi.org.ua та за тел.: 2-17-38, 068 037 71 07.

Leave a reply