Іллінецька міська рада повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Іллінецька міська рада повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

10 липня 2020 року Іллінецькою міською радою 8 скликання затверджено рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Іллінецької міської ОТГ, що набирають чинності з 01.01.2021 року, а саме:

1. Рішення 61 сесії Іллінецької міської ради №1369 «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади»;

2. Рішення 61 сесії Іллінецької міської ради № 1370 «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади»;

3. Рішення 61 сесії Іллінецької міської ради №1371 «Про встановлення туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення оприлюднені на офіційному сайті Іллінецької міської ради, режим доступу: http://www.illintsi.org.ua/, у рубриці «Більше»-«Регуляторна діяльність»-«Діючі регуляторні акти» або «Документи»-«Сесійна діяльність»-«Рішення сесій»-«Рішення сесій 8 скликання»-«61 сесія 8 скликання» та на дошці оголошень в приміщенні Іллінецької міської ради.

Leave a reply