Іллінецька міська територіальна громада долучилася до глобального екологічного проєкту «Озеленення планети»

Іллінецька міська територіальна громада долучилася до глобального екологічного проєкту «Озеленення планети»

Сьогодні, 10 квітня, Іллінецька міська територіальна громада долучилася до глобального екологічного проєкту «Озеленення планети», який має на меті виробити у людей  шанобливе ставлення до природи.

Відомо, що в рамках проєкту планується висадити 1 мільйон дерев за 1 день по всій планеті. Організатором проєкту в Україні є благодійний фонд «Озеленення України» засновниками якого є CEO Club Ukraine та Business Woman Club.

Проект підтримують Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство закордонних справ України та Державне агенство лісових ресурсів України.

Міський голова Володимир Ящук разом зі своїми заступниками, начальниками управлінь та відділів міської ради, установ та організацій також взяв участь в акції. Долучилися до акції й старости та населення громад.

Також приєдналися до посадки дерев голова та члени молодіжної ради при Іллінецькій міській раді.

Загалом у рамках акції було посаджено 1800 саджанців горіха, червоного дуба, клена, яблуні та абрикоси. Висади їх у населених пунктах нашої громади та біля новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Борисівці.

 

 

Leave a reply