Іллінецька міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для переселенців

Іллінецька міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для переселенців

Під час робочого візиту до Іллінецької міської територіальної громади народний депутат України Ірина Борзова разом з заступником Начальника обласної військової адміністрації Андрієм Кавунцем, головою Вінницької районної державної адміністрації Віталієм Урдзіком привезли гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, у вигляді продуктових наборів.

У кожному наборі найнеобхідніші продукти харчування – крупи, макаронні вироби, консерви, цукор, молоко, печиво, шоколад.

Ірина Борзова та Андрій Кавунець поспілкувалися з українцями, які через повномасштабне вторгнення рф змушені стати переселенцями у своїй країні, поцікавилися умовами їхнього проживання, потребами, наданням державної допомоги та виплат від міжнародних фондів.

Народний депутат України наголосила, що всі внутрішньо переміщені особи отримають необхідні виплати.

Міський голова Володимир Ящук подякував Ірині Борзовій та Вінницькій обласній військовій адміністрації за допомогу та розповів, що Іллінецька міська територіальна громада прихистила понад 3 тис. людей з різних міст і сіл, де відбувались бойові дії, з них більше 900 – діти.

«Підтримка потрібна кожному. Треба триматись та допомагати один одному. І тоді ми обов’язково переможемо!» – сказав Володимир Ящук.

Leave a reply