Іллінецькі баскетболістки стали бронзовими призерками Чемпіонату Вінницької області

Завершився Чемпіонат Вінницькій області з баскетболу серед дівчат 2004 р.н. і молодшого віку.

Фінальні змагання відбувались у м. Бар у спортивному залі місцевої РДЮСШ «Колос». У змаганнях взяло участь 5 команд з Вінницької області: РДЮСШ «Колос» ( м. Бар), ДЮСШ м.Оратів, ДЮСШ м. Іллінці, ДЮСШ м.Тиврів, ДЮСШ «Десна» Вінницького району.

Команди розподілились відповідно до проведеного жеребкування. Грали між собою в групах по колу. Переможці груп грали за 1-2 місця. Команди, які посіли 2 місця в групах грали за 3-4 місця відповідно.

Переможцем чемпіонату стала команда РДЮСШ «Колос» м. Бар (тренер – Мудрицька Ірина), срібло вибороли спортсменки ДЮСШ Тиврівської ОТГ (тренер – Павленко Андрій), наші іллінчанки, вихованки Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи, посіли 3 місце та здобули бронзові нагороди (тренер команди Петро Демида).

Крім того іллінецьку баскетболістку Іванну Чернегу разом зі спортсменками з Бару Мазуришеною Анною та Тиврова Писарєвою Яною визначено кращими гравцями чемпіонату області з баскетболу.

Переможці змагань були нагороджені командними грамотами, медалями, а Чемпіон перехідним кубком.

Вітаємо юних спортсменок, їх тренера, батьків з цією перемогою та зичимо нашим дівчатам нових спортивних успіхів, міцного здоров’я, здійснення усіх мрій.