Іллінецькі рятувальники отримали новий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

22 січня начальник головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук з робочою поїздкою побував в Іллінцях. Руслан Богданович зустрівся з очільниками об’єднаних громад – Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком та Дашівським селищним головою Сергієм Тітаренком. Спільно з начальником Іллінецького районного сектору державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Володимиром Лемещуком та начальником 18 державної пожежно-рятувальної частини м.Іллінці Русланом Палагіном вони обговорили питання матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних частин в Іллінцях і Дашеві. Йшла мова також і про заходи щодо збільшення технічних можливостей рятувальної служби.
Поспілкувався Руслан Шевчук й безпосередньо з працівниками 18 державної пожежно-рятувальної частини. Нещодавно іллінецькі вогнеборці отримали новий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі МАЗ. Машина оснащена всім необхідним для служби порятунку: починаючи від пожеж і завершуючи допомогою при ДТП. Вона містить ємність на 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача, повністю укомплектована новітнім пожежно-рятувальним майном для виконання завдань різної складності. То ж начальника головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області цікавило питання наскільки вони освоїли нову техніку.
Керівники об’єднаних громад оглянули автомобіль, а рятувальники більш детально розповіли про переваги та можливості нової техніки.
Іллінецький міський голова Володимир Ящук наголосив, що Іллінецька міська рада буде надавати й надалі необхідну допомогу для покращення технічного оснащення рятувальної служби, адже це від цього залежить здоров’я і життя жителів громади у разі ліквідації надзвичайних ситуацій.

Leave a reply